Opinie o szkoleniu

W dzisiejszych czasach błędne jest założenie, że standardowe, oklepane metody sprzedaży w dalszym ciągu mogą przynosić pozytywne efekty. Również stosowanie rozwiązań, które sprawdzają się w innych branżach, w przypadku działalności deweloperskiej bardzo często może skutkować słabymi wynikami. Kluczowe jest zastosowanie metod dostosowanych do konkretnej specyfiki biznesu, sprawdzonych na tym dynamicznie zmieniającym się rynku. Ważne jest przy tym podejście holistyczne, bowiem stosowanie pojedynczych technik, również nie jest wystarczające. Powstaje pytanie w jaki sposób stworzyć i wdrożyć w swojej firmie kompletny i skuteczny system sprzedaży?

Jako reprezentant deweloperskiej spółki Wrocław Investment, dążąc do ciągłego rozwoju naszej działalności, w naturalny sposób szukałem odpowiedzi na powyższe zagadnienie. Decyzja o udziale w szkoleniu „Houseller”, prowadzonym przez Pana Marcina Monarcha, była w następstwie naturalnym wyborem. A po odbyciu trzydniowego szkolenia, z całą pewnością mogę potwierdzić, że okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? Ponieważ na przedmiotowym szkoleniu otrzymujemy w skondensowanej dawce ogrom wiedzy, po aptekarsku dopasowanej do realiów branży deweloperskiej. Sposób poprowadzenia zajęć, dogłębna znajomość psychologii, a przede wszystkim świetne obeznanie w branży (wynikające z wieloletniego doświadczania Pana Marcina i jego zespołu) powodują, że poznajemy zupełnie inny, wyższy poziom podejścia do sprzedaży. Warto przy tym wspomnieć o bardzo dobrze przygotowanych materiałach szkoleniowych, które pozwalają utrwalić przekazane informacje i w szybki sposób wrócić do interesujących nas zagadnień. Nie bez znaczenia jest przy tym fakt, że podczas szkolenia mamy okazję prowadzić dyskusje z innymi reprezentantami branży, co sumarycznie przekłada się na wymianę ogromnej ilości wiedzy. W efekcie, po odbytym szkoleniu otrzymujemy rozmaitość przemyśleń oraz podanych na talerzu narzędzi, gotowych do wdrożenia w firmie.

Z pełnym przekonaniem polecam szkolenie „Houselier” realizowane przez Metis Investments Sp. z o.o., bowiem głęboko wierzę w wartość przekazywanej w trakcie zajęć wiedzy.

Piotr Sokolski

Członek zarzqdu , Wrocław Investment Sp. z o.o.

W dniach 1-3.04.2022r. firma Mertis Investments Sp. z.o.o. zorganizowała szkolenie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Przedmiotem treningu sprzedażowego dla deweloperów mieszkaniowych pod nazwą Houseller była identyfikacja problemów dotyczących transakcji na rynku pierwotnym oraz metodyka skutecznego rozwoju procesu komercjalizacji nieruchomości.

Prowadzący Pan Marcin Monarcha wykazał się ogromnym profesjonalizmem organizacyjnym oraz merytorycznym zarówno w sposobie przekazania wiedzy jak i poprzez rozdystrybuowane uczestnikom materiały edukacyjne, w formie bardzo czytelnych folderów, których treść została precyzyjnie podzielona na poszczególne sektory tematyczne

Całość szkolenia oceniam na bardzo wysokim poziomie, a pozyskana podczas uczestnictwa wiedza pozwala mi na doskonalenie metod i technik handlowych obrębie produktów z rynku pierwotnego.
Mając na uwadze powyższe rekomenduję Houseller jako wartościowe i w pełni innowacyjne narzędzie pozwalające na wdrożenie rozwiązań maksymalnie zwiększających efektywność sprzedaży.

Agnieszka Rydlewska

PR Nieruchomości

Po dwóch  spotkaniach z Marcinem moje podejście do sprzedaży mieszkań zmieniło się diametralnie, poznałem dogłębnie nową technikę dzięki, której rozmowa z klientem okazała się bardziej owocna.

Na pierwszym spotkaniu moja wiedza z podstawowych technik została uporządkowana. Technikę kontraktowania, którą bardzo prosto wdrożyć polecam wszystkim, dzięki zastosowaniu tego narzędzia utrzymujemy doskonały kontakt z klientem.  Natomiast punktem zwrotnym w moim podejściu było poznanie techniki „bólu” ? pierwsze godziny z docieraniem do klienta i odkrywaniem jego powodów był ciężkie i trudne do przejścia.

Po szkoleniu sądziłem, że każdy klient, z którym rozmawiam  jest podstawiony ponieważ bez problemu dochodziłem do jego problemów. Doskonałym rozwiązaniem jest drugie szkolenie zaawansowane, w którym skupiliśmy się głównie na szybkiej powtórce i praktyce. Dzięki odgrywaniu scenek skorygowałem swoje błędy i uzyskałem większą pewność siebie.

Dodatkowo kolejnym narzędziem rozłożonym na czynniki pierwsze było opowiadanie. Historia o człowieku w wannie zawsze pozostanie w mojej pamięci ? Wiedza Marcina dotycząca sprzedaży i psychologii na pewno każdemu pomoże.

Mateusz Gajoch

Specjalista ds. Sprzedaży, Ekopark

Najbliższe szkolenie otwarte:

Napisz do nas i zapytaj o miejsca i terminy szkolenia Houseller w 2024 r.

Zarezerwuj miejsce na szkoleniu już dziś!